Investice do sebe...

Největší Vaše AKTIVUM je Vaše mysl.

Čím si startujete den ? Co si vkládáte do Vaší mysli ? Co ovlivňuje Vaše myšlení - Vás ?

Audionahrávky

Dnešní podoba audionahrávek se liší kazetám nebo v 60 letech vinylu, tím že máme skvělou appku nebo mp3 -CD

Rozhodně svými informacemi může dodat kvalitu Vašemu životu a také rozvoji Vašeho podnikání do kterého se pustíte skrze příběhy úspěšných, kteří prošli mnohdy velmi nesnadnými situacemi (Honza bojuje z drakem) a dosáhli vítězství skrze techniku, vytrvalost, houževnatost, odolnost, naučitelnost, a další charakterové vlastnosti, které člověk rozvíjí skrze dosahování úspěchu.

U nás tato metoda stojí na neustálém vzdělávání sebe sama : 380 Kč za měsíc a tím získáte 2 CD.

Každý rozumný člověk přece nechce vynalézat kolo, anebo spadnout do příkopu ve kterém už někdo jiný byl, ale raději uslyšet co dělat a co ne ve svém oboru činností... 

a HLAVNĚ : NEUSTÁLE SI OBNOVOVAT TO SVÉ :

PROČ DĚLAT.

Tyto nahrávky jsou od lidi kteří dosáhli finanční a časové nezávislosti - minimálně vydělávají 100.000 Kč měsíčně s naším podnikáním, neboli nejsou to teoretikové, ale praktici.


A mnoho dalších titulů... 

Které když opravdu posloucháte denně zanechávají ve Vás stopu a utváří Vaší budoucnost. 

Knihy

Knihy které máme tady v dostupnosti jsou pečlivě vybírány teamem milionářů (přes 5000 osob globálně) jenž dosáhli úspěchu.

A pokud se člověk jako osobnost chce rozvíjet tak jednak čtením získá obrovskou slovní zásobu, a také množství rad, které v praxi můžou znamenat rozdíl mezi žitím anebo velmi omezeným fungováním. Mezi uvědoměním si životních zákonů, které třeba uvést ve svém životě do chodu. 

Knihy jsou na různá témáta například jednání s lidmi... s jednáním s lidmi se setkáváme všude, avšak ne vždy chápeme co jsme udělali špatně, nebo dobře, anebo proč to vůbec ten druhý říká...

Dále třeba osobnosti :

O podnikání : 

Leadership : 

Myšlení : 

duplikace, konverzace, peníze,... atd.

Mozek, myšlení, neurověda :

A mnoho dalších témat a titulů...

Které když opravdu čtete denně zanechávají ve Vás stopu.

Semináře

Semináře jsou nabíječem baterek, kde se živě i online (v době Covidu) - off-line učíme od lidí, kteří již prošli tu cestu (Honza získal svou princeznu) na kterou my teprve nastupujeme a nebo míříme po ní ke svým snům a cílům np FINANČNÍ A ČASOVÁ NEZÁVISLOST.

Pokud mohu zhodnotit proč jít na seminář tak dám jednoduchý příklad mé mamky která byla na Karlu Gottovi na živo ve Werk Aréně a přišla plná dojmů a nabitá svým oblíbeným zpěvákem a další měsíc pěla chválu nad tak skvělým zážitkem.

Takže vidět živě Milionáře ze svého oboru, a dostat rady a poučení je k nezaplacení...

U nás je to za hubičku... 

450 Kč tzv. "Malý seminář" 9x v roce,

2x "Celorepublikové semináře" : 1.600 Kč v hale... 

15.6.24 - Hradec Králové

www.yagerconference.cz

A Oslava Svobodného Podnikání

Free Enterprise Celebration 2.700 Kč -

poslední byl :

www.fec2023.cz

28-29.10.2023 

Ostravar Aréna

zde ochutnávka :

V Ostravské Aréně středo-evropský seminář Free Enterprise Celebration byl online přes roky Covidu, ale nyní je naživo i online tzv HYBRID a tak si myslím že škála speakerů bude neuvěřitelná a do Evropy v jeden čas skoro nemožná k získání. Takže naprosto SUPER !  a ještě za tak malé peníze. 

Které rozhodně Vás ovlivní a my doufáme, že tím správným směrem pro Vás.

* Jelikož každý obor se vyvíjí a nelze pouze lpět na tom co bylo před 20 - 40 lety... představme si, že by lékař ke kterému přijdeme lpěl na informacích svého oboru, které byly aktuální v roce 1964, to by asi moc nebyla kvalitní péče, viďte ? A tak my jsme všichni rádi, že mají aktuální informace svého oboru, stejně tak my chceme se v tom našem zdokonalovat a neplést se jiným do jejich odbornosti, a tak i oni nám. Věřím, že pokud chceme být tím nejlepším odborníkem v daném oboru je potřeba neustále sám sebe zdokonalovat. A právě v roce 1964 započal tzv Yagerův vzdělávací systém Dexter Yager svou ŠKOLU BYZNYSU.

*Celková roční INVESTICE DO SEBE v naší škole byznysu na univerzitě YAGERA Vás vyjde na : 17.500 Kč za ROK ! A Vaším výsledkem nebude papír, který možná po dostudování již nebude mít hodnotu, protože obor v nimž jste studovali už zanikl, ale bude to VAŠE FINANČNÍ A ČASOVÁ SVOBODA ...VÁŠ ŽIVOTNÍ STYL a VAŠE SPLNĚNÉ SNY.

*Tento mentoringový team má dlouhodobé výsledky od roku 1964 v tomto oboru, dovedl celosvětově přes 2.000 rodin na úroveň milionáře v US dolarech. 

* V organizaci Yager je přes 2.000.000 lidí.

*Rodina Yager je nejúspěšnější rodinou v celém odvětví síťového marketingu.

© 2017-2022 Andrzej Janik : Třinec - Praha
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky